Přijďte si k  Domanskému pro skvěle vybavené SUV Peugeot 3008 či sedmimístné 5008 za mimořádně výhodnou cenou. Pokud nechcete na vůz čekat, vyberte si některý ze širokého výběru vozů skladem, na který dostanete bonus ve výši 20.000 Kč*. Na všechny vozy dostanete značkovou 5letou záruku, či možnost financování s 0% úrokem. 

Starosti s prodejem vašeho stávajícího vozu, s pojištěním či přihlášením nového nechte na nás, rádi vám ušetříme čas a vyřídíme vše za vás. Pro podrobnosti nabídky kontaktujte naše prodejce nebo navštivte některý z našich autosalonů. 

*platí do vyprodání skladu

 Peugeot 3008 

vozy ihned k odběru

 

Peugeot 5008

vozy ihned k odběru


Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k této akci, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva

 

Chcete využít k financování protiúčet za váš stávající vůz a váháte s jeho hodnotou?  Stačí vyplnit formulář níže a my vám ho nezávazně oceníme.

Jméno*

E-mail*

Telefon*


Značka vozu

Model

VIN*


Základní popis vozu - stav km, výbava, STK

Havarováno

Platba

Pobočka