Nový Citroën Berlingo

Nový Citroën Berlingo

Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Nový Citroën Berlingo přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost.

 

Objevte nový Citroën u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva

Proč si vybrat nové Citroën Berlingo?

Design

 • Odvážný vzhled, dynamická silueta, ochrané prvky Airbump®: Nový Citroën Berlingo ikona segmentu ludospace.
 • Moderní a hravé Nové Berlingo existuje ve 2 velikostech s vyváženými rozměry a liniemi. Standardní velikost M, která si zachovává kompaktnost a mrštnost, je o 2 cm delší než předchozí generace. Nabízí délku 440 cm a rozvor 278 cm. Nová prodloužená verze XL měří o 35 cm víc, tedy 475 cm, rozvor činí 297 cm.
 • 2 velikosti karoserie M a XL pro přepravu 5 nebo 7 cestujících.
 • Nový Citroën Berlingo nabízí vysoce prosvětlenou kabinu díky kratší kapotě a předsunutému předsunutému přednímu sklu. Přední maska je tvořena v souladu s identitou značky Citroën, tedy s dvouúrovňovým světelným podpisem a mlhovkami se zaoblenými rohy.
 • Silueta je doplněna střešními nosiči a Airbumpy®, kterými zdůrazňuje svůj robustní vzhled při ochraně karoserie

 

 Citroën Advanced Comfort®.

 • Každá cesta navodí pocit radosti, především díky pohodlí sedadel a podvozku na platformě EMP2 s vysokým akustickým tlumením.
 •  Nový Citroën Berlingo má světlý interiér díky své velké ploše skla 360 °. Větší prosvětlení interiéru zajistí rozsáhlá panoramatická střecha s elektricky ovládanou protisluneční clonou.
 • Nový Citroën Berlingo, pohodlný uvnitř, dynamický venku. Nabízí jednoduchý přístupt prostřednictvím dvou posuvných bočních dveří a zadních dveří s otevíratelným oknem.
 • Nový Citroën Berlingo nabízí vysokou modularitu díky sedadlům složitelných do polohy stolku. Objem zavazadlového prostoru dosahuje 775 litrů ve velikosti M a až 1050 litrů ve velikosti XL.
 • Nový Citroën Berlingo disponuje 186 litry úložného prostoru určeného pro každodenní život, včetně Modutopu® s kapacitou 92 litrů.

 

Široká nabídka motorů

 • Nový Citroën Berlingo nabízí dynamické jízdní vlastnosti a skutečné potěšení z řízení. Přispívá k tomu spojení nové lehké a účinné platformy a motorů nejnovější generace, které jsou úsporné z hlediska spotřeby paliva a emisí CO2.
 • V nabídce naleznete benzínové i dieselové motory, vhodný do jakékoliv situace, k provozu ve městě i mimo něj, tedy řada motorů s vynikající výkonností, jež jsou přitom šetrné k životnímu prostředí.
 • U některých motorů se navíc poprvé objevuje osmistupňová automatická převodovka EAT8 pro pohodlné řízení do jakékoliv vzdálenosti.

Benzínové motory PureTech:

 • PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 a PureTech 130 S&S s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8*

Dieselové motory BlueHDi:

 • BlueHDi 75 s manuální pětistupňovou převodovkou MAN5, BlueHDi 100 s manuální pětistupňovou převodovkou MAN5, BlueHDi 100 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou MAN5, BlueHDi 130 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 nebo s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

* PureTech 130 S&S EAT8 budou k dispozici od druhého pololetí roku 2019

Financování

spotřebitelský úvěr hotovost, cena platná pro platbu v hotovosti nebo na úvěr

Odkup stávajícího vozu:
odkoupíme Váš stávající vůz jakékoli značky na protiúčet, zašleme Vám kalkulaci financování