Citroën Berlingo VAN

Citroën Berlingo VAN

Legendární užitkový vůz Citroën Berlingo, který byl na trh uveden v roce 1996 a vyrobilo se ho více než 1,5 milionů kusů, přenechává místo své třetí generaci pojmenované Berlingo Van. Nový Berlingo Van představuje generační skok z hlediska stylu a vybavení. Je tak ideálním partnerem všech profesí.

Objevte nový Citroën u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva

Proč si vybrat Citroën Berlingo VAN?

 

Design

Robustní a ochranné Nové Berlingo Van nabízí moderní a energický styl exteriéru s plynulými liniemi bez jakýchkoli známek agresivity. Přední maska nesoucí typické prvky Citroënu a svého většího bratra, Citroënu Jumpy: je krátká vysoká kapota dominující silnici s široké světlomety. Při pohledu z boku upoutají ladné linie a propracované blatníky. Příslib praktičnosti a prostornosti interiéru.

Modularita a komfort
Nové Berlingo Van je ideálním partnerem pro každodenní provoz, splňuje nejrůznější profesní potřeby, poskytuje řešení přizpůsobené každé činnosti / použití: různé velikosti, kabiny, vnitřní uspořádání. Nyní jde ještě dál a vylepšuje svou nabídku: existuje ve 2 nových verzích: Worker / Driver

Výbava pro všechny potřeby

Nový Citroën Berlingo Van nabízí objem nákladového prostoru až 4,4 m3, užitečné zatížení se pohybuje od 650 kg do 1 000 kg. Vůz může být vybaven indikátorem přetížení, který řidiče informuje, pokud překročí povolený limit z hlediska hmotnosti . Paket Nákladový prostor usnadňuje každodenní život díky posílenému LED osvětlení, 4 přídavným záchytným okům a zásuvce 12 V.  Pro snadnější nakládku a vykládku bez ohledu na to, kde je vůz zaparkovaný, nabízí nový Citroën Berlingo Van:

– jedny nebo dvoje boční posuvné dveře s optimalizovanou šířkou otevření 675 mm a výškou 1072 mm
– dvoukřídlé dveře 40/60 s otevíráním v úhlu 180°
– optimalizovanou šířku zadního podběhu kol

Motory nejnovější generace

– Nová lehká platforma a výkonné a úsporné motory pro dynamické jízdní vlastnosti, lepší potěšení z jízdy a optimalizované provozní náklady.- 4 dieselové verze: BlueHdi 75 s manuální převodovkou, BlueHDi 100 s manuální převodovkou BlueHDi 100 S&S s manuální převodovkou BlueHdi 130 S&S s manuální stupňová šestistupňovou převodovkou a s automatickou převodovkou EAT8 .- 1 benzínová verze s motorem PureTech 110 S&S s manuální stupňová šestistupňovou převodovkou bude k dispozici v průběhu roku 2019.- Nejnovější generace automatické osmistupňové převodovky „Efficient Automatic Transmission“ s páčkami pod volantem nabízí příjemné řízení na dlouhé vzdálenosti i při častých krátkých každodenních cestách.

 

 

Financování

spotřebitelský úvěr hotovost, cena platná pro platbu v hotovosti nebo na úvěr

Odkup stávajícího vozu:
odkoupíme Váš stávající vůz jakékoli značky na protiúčet, zašleme Vám kalkulaci financování