Citroën Grand C4 SpaceTourer

Citroën Grand C4 SpaceTourer

Grand C4 SpaceTourer 7místný monospace nabízí to nejlepší z technologického know-how značky CITROËN a splňuje trendy dnešní doby. Inteligentní asistenční systémy řízení, jedinečné zážitky při řízení vozu, program CITROËN ADVANCED COMFORT® zaměřený na zajištění všestranného komfortu cestujících a maximální efektivita: prohlédněte si videa a objevte všechny novinky tohoto nového vozu!

 

Objevte nový Citroën u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva

Proč si vybrat Citroën Grand C4 SpaceTourer?

 

Design
Myslíte si, že rodinný vůz a dokonalý požitek z jízdy nejdou dohromady? Nový  CITROËN Grand C4 SpaceTourer vám dokáže pravý opak. Nynější podoba tohoto 7místného vozu vychází z unikátního designu jeho předchůdce, nově však získává ještě dynamičtější a modernější rysy. Tento nový originální monospace značky CITROËN má nevšední vzhled; vděčí za něj elegantním rysům své impozantní a zároveň dynamické přední masky a dvěma novým barvám karoserie: šedé Acier a svěží modré barvě Lazuli.

Maximálně prostorný

  • potřebujete velký přepravní prostor? Nový Grand CITROËN C4 SpaceTourer s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost
  • složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m. A naopak, pokud se rodina rozroste, stačí rozložit sedadla ukrytá pod podlahou v zadní části vozu.
  • další silnou stránkou nového vozu Grand C4 SpaceTourer je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 645 do 704 l.
  • nový Grand C4 SpaceTourer navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale nově je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.

Inteligentní technologie

  • aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
  • systém sledování mrtvého úhlu
  • Active safety break – systém nouzového brzdění
  • systém rozpoznání dopravních značek omezujících rychlost