Peugeot 108

Peugeot 108

Kompaktní vůz stvořený pro život ve městě, odhaluje svůj okouzlující šarm a eleganci. Originalita a výrazná odlišnost tohoto městského vozu jsou patrné na první pohled ve verzi hatchback i u verze s plátěnou střechou.

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva

Proč si vybrat Peugeot 108?


Šarm a módní trendy

Peugeot 108 je zdařilým spojením šarmu a módních trendů. Jeho sofistikovaná městská silueta s dynamickými křivkami a pečlivě propracovanými detaily zaručeně upoutá pozornost vašeho okolí.
Škála
osmi barevných odstínů karoserie, šest stylových motivů a různá provedení interiéru… díky bohaté nabídce možností individualizace si Peugeot 108 vyladíte přesně podle svých představ.

Verze Peugeot 108 TOP! přináší i další novinku ‑ širokou skládací plátěnou střechu, s níž budete městské ulice objevovat z úplně jiného úhlu pohledu.

 

Každému jeho vlastní Peugeot 108

Škála osmi barevných odstínů karoserie, šest stylových motivů a různá provedení interiéru… Peugeot 108 si můžete vyladit přesně podle svých představ.
Vyberte si své oblíbené barvy, materiály, stylové doplňky a
unikátní detaily exteriéru a interiéru a vytvořte si vlastní vůz Peugeot 108, který bude obrazem vaší osobnosti. U verze 108 TOP! si můžete pohrát dokonce i s barvou kapoty vozu, která je k dispozici v černé, šedé nebo tmavě fialové Red Purple! Nový Peugeot 108 vám dává prostor, abyste se odlišili a uplatnili svou fantazii!

 

Ultramoderní výbava

S výbavou vozu Peugeot 108 a 108 TOP! vstupujete do éry nových technologií a možností konektivity. Na velkém dotykovém displeji můžete sledovat a ovládat všechny důležité informace užitečné pro řízení vozu. Díky inovaci Mirror Screen se velký dotykový displej ve voze Peugeot 108 stává zrcadlem vašeho chytrého telefonu.

 

Technologie

Díky zadní couvací kameře a kompaktním rozměrům vozu Peugeot 108 pro vás bude parkování v jakékoliv situaci hračkou. Systém pro bezklíčový přístup a nastartování vozu (ADML) vám umožní odemknout a zamknout vůz a nastartovat motor pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop na středovém panelu.