Peugeot 301

Peugeot 301

Objevte robustní a přesto mimořádně elegantní vůz s moderními možnostmi konektivity, na který se můžete spolehnout v každé jízdní situaci.

Již od 273.000,- Kč

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva

Proč si vybrat Peugeot 301?

Moderní design poslední generace

Dokonale přesné křivky v duchu nejnovějších stylových trendů značky PEUGEOT vykreslují elegantní tvary karoserie. Moderní design nového sedanu PEUGEOT 301 zdůrazňuje robustnost, velkorysou vnitřní prostornost i příkladné jízdní vlastnosti tohoto nového vozu.

 

Technologický a praktický

Nový PEUGEOT 301 nabízí možnosti konektivity, které jsou v této kategorii zcela ojedinělé ‑ funkci Mirror Screen triple play. Výjimečný je i zavazadlový prostor nového modelu PEUGEOT 301, který se řadí mezi největší v této kategorii. V již v základní verzi nabídne vysokou úroveň pasivní ochrany i aktivní bezpečnosti a spojení benzinového motoru 1.6 VTI 115 i s novou automatickou šestistupňovou převodovkou i je pro vás příslibem pohodlného a příjemného řízení.