Peugeot Scooters – do 125 ccm

Citystar 125i

Ve stylu automobilů Peugeot, v duchu francouzského šarmantního designu, má styl, má dynamiku,  je praktický a velmi elegantní.  Peugeot CityStar kombinuje všechny vlastnosti skútru GT v kompaktním modelu.

Skútr je vybaven dvěma výkonnými halogenovými reflektory 35W, rovnou podlahou a především spoustou úložných prostor pro vše co nezbytně potřebujete Jako doplňkovou výbavu je možné objednat nosič a zavazadlový box.

 

  Objem 125 ccm
  Motor 4T jednoválec 4V
  Výkon kw/ot.min 7,5 kW
  Cena 89.900,- (SBC, RS)
94.900,- (ABS)
99.900,- (ABS RS)

Django

  Objem 125 ccm
  Motor 4T jednoválec 4V
  Výkon kw/ot.min 7,5 kW
  Cena 74.900,- (Heritage)
79.900,- (Evasion)
79.900,- (Sport)
84.900,- (Allure)

Satelis 2 125i

Nový model oblíbeného velkého skútru přichází ve své druhé generaci. Tento model je vybaven nejmodernějšími technologiemi včetně osvětlení led, palubním pc, přepracovaným podvozkem a novým designem kapotáže. Je svůdný, je dynamický, je elegantní. Lehce si získá váš respekt a snadno vám zlomí srdce. Jeho křivky vás nenechají lhostejnými. Jakmile na něj nasednete, na chvíli přestanete vnímat realitu. Svět zmizí a vy se necháte unést rychlou jízdou. A nebudete věřit vlastním smyslům.

„Vlajková loď ” jménem Peugeot Satelis má vše, co si můžete přát. Pod opticky i funkčně zdařilým, dvakrát prošívaným sedadlem, se skrývá velký úložný prostor, do něhož se pohodlně vejdou dvě přilby či jedno středně velké příruční zavazadlo. Opěrky nohou jsou navrženy tak, abyste měl jak vy, tak váš spolujezdec maximální pohodlí. Na palubní desce najdete kromě výrazných a přehledných ukazatelů důmyslnou přihrádku, pod řídítky další a větší úložný prostor, do kterého se vejde láhev s nápojem, a 12V zásuvku, která přijde vhod, budete-li potřebovat například dobít baterii mobilního telefonu. Širokoúhlá a asférická zpětná zrcátka se postarají o to, abyste měli přehled o všem, co se děje za vašimi zády. Přední štít vám zase poskytne náležitou ochranu.

 

  Objem 124,8 ccm
  Motor 4 dobý jednoválec se 4 ventily
  Výkon kw/ot.min 11/15
  Cena 109.900,-

114.900,-  (RS)

119.900,- (Black Edition)

Tweet 125i

Vytříbený neo-retro design, podtržený nostalgickými chromovanými prvky, tvoří atraktivní kabát pro nový skútr Tweet. Kompaktní rozměry a 16″ kola nabízí výhody snadno ovladatelného skútru. Pohodlí při cestování zaručuje prostorné dvoumístné sedadlo, rovná podlaha a komfortně dimenzovaný podvozek. Uložný prostor pod sedadlem, uzamykatelná schránka před spolujezdcem a závěs na tašku je praktickou stránkou jízdy na skútru.

Model Tweet si můžete dopřát v provedení 50 ccm a 125 ccm za velice příznivou cenu. S modelem Tweet je snadné žít par excellence! Skútr Tweet je možné na přání vybavit vetrným štítem, nosičem a zavazadlovým boxem.

 

  Objem 125 ccm
  Motor 4T jednoválec
  Výkon kw/ot.min 7/7 400
  Cena 64.900,- (SBC)
59.900,- (ABS – výprodej)
69.900,- (RS)

SpeedFight 4 125i

Peugeot Speedfight4 je novinkou pro letošní rok. Již více než 15 let zaujímá Speedfight jednu z předních pozic na poli „sportovních” skútrů.Nyní ještě více agresivní kapotáž předem určuje tento model klientele mající snahu se odlišit a upoutat na sebe pozornost. Ostré rysy modelu Speedfigth 4 vzbuzují ještě více dominantní charakter.Dojem dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska a sportovní koncovka výfuku.

Speedfight 4 je vybaven 12V zásuvkou, na přání můžete dokoupit větrný štít, nosič a zavazadlový box.

 

  Objem 125 ccm
  Motor 4T jednoválec
  Výkon kw/ot.min 7/7 400
  Cena 69.900,-
71.900,- (R-Cup)

Objevte skútry Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k jednotlivým modelům, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva