Atraktivní SUV Peugeot 3008 za 9.911 Kč měsíčně včetně pojištění

Rádi byste si pořídili nový vůz a nemáte potřebnou hotovost? Pak využijte výhodné nabídky pořízení vozu Peugeot 3008 na úvěr. Níže najdete modelový příklad, jak by financování tohoto vozu mohlo vypadat. Výši akontace i délku a splácení je možné upravit dle vašich požadavků. Nabízíme také roční operativní leasing s 0% navýšením. Rádi vám připravíme nezávaznou nabídku na vůz vámi zvolené konfigurace a na míru vašich potřeb, stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

Pořizovací cena vozu při využití financování v produktu POP 738 000 Kč; přímá platba 390 000 Kč; výše úvěru 348 000 Kč; poplatek za uzavření smlouvy 7 380 Kč; výše měsíční splátky bez pojištění 7 998 Kč; výše pojistného poplatku POV měsíčně 308 Kč; výše pojistného poplatku HAV měsíčně 1 605 Kč; celková výše měsíční splátky k úhradě 9 911 Kč; počet měsíčních splátek 48; roční úroková sazba 4,89 %; RPSN 18,91 %; celková částka splatná spotřebitelem 483 108 Kč. Všechny uvedené částky jsou včetně DPH. Spotřebitel je povinen sjednat havarijní pojištění a zákonné pojištění. Pojištění obsahuje zákonné pojištění, havarijní pojištění Koopsalon s 5% spoluúčastí.

Příklad splácení platí pro smlouvy uzavřené dne 6. 4. 2023. Splatnost měsíční splátky je vždy ke dni uzavření smlouvy o úvěru (maximálně však 28.), počínaje měsícem následujícím po uzavření smlouvy. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Použitá úroková metoda: ACT/365. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy.

 

ÚVĚR S OPRAVDOVOU 0% ÚROKOVOU SAZBOU

Ideální produkt pro krátkodobé financování vašeho nového vozu s nulovým navýšením.

 PODMÍNKY A VÝHODY

  • Úvěr pro všechny modely nových osobních a užitkových vozů značky Peugeot
  • Skutečný úrok 0 %
  • Délka financování na 1 rok
  • Akontace 65 % až 80 % z ceny vozu
  • Povinné ručení ZDARMA 
  • Výhodné pojistné sazby
  • Bez poplatku za zpracování smlouvy

 

Napište si o nezávaznou cenovou nabídku – kontaktujte nás!

Rádi Vám poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nekupujte auto bez nabídky od Domanského!

 

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva