Čeština
HYUNDAI ČERNÝ MOST

Autosalon
DOMANSKÝ.CZ

HYUNDAI

Skorkovská 1644
Praha 9-Černý Most

Prodej vozů

+420 737 771 177

Servis

+420 778 292 929

Prodej náhradních dílů

+420 604 377 737

avatar

Martin Bergman
Vedoucí prodeje 
mobil: +420 771 281 817
e-mail: martin.bergman@domansky.cz

avatar

Tomáš Vlček
prodejce nových vozů
mobil: +420 771 291 225
e-mail: tomas.vlcek@domansky.cz

avatar

Jan Rejlek
prodejce nových vozů
mobil: +420 775 432 703
e-mail: jan.rejlek@domansky.cz

avatar

Lukáš Podhorský
prodejce nových vozů
mobil: +420 778 549 934
e-mail: lukas.podhorsky@domansky.cz

avatar

Tereza Harnatová
asistentka prodeje
mobil: +420 737 77 11 77
e-mail: tereza.harantova@domansky.cz

avatar

Jan David
ředitel pobočky
mobil: +420 778 775 369
e-mail: jan.david@domansky.cz

avatar

Emily Kočí
asistentka ředitele
mobil: +420 775 444 082

e-mail: emily.koci@domansky.cz

avatar

Radek Klaban
vedoucí servisu
mobil: +420 775 757 301
e-mail: radek.klaban@domansky.cz

 

avatar

Štěpán Záruba
garanční technik
mobil: +420 775 444 086
e-mail: stepan.zaruba@domansky.cz

avatar

Petr Kerhat
přijímací technik
mobil: +420 775 444 087
e-mail: petr.kerhat@domansky.cz 

avatar

Michal Mejdr
přijímací technik
mobil: +420 608 704 343
e-mail: michal.mejdr@domansky.cz 

avatar

Roman Tipta
vedoucí skladu ND
mobil: +420 775 757 300 
e-mail: tipta@domansky.cz

avatar

Pavel Skurčák
prodejce náhradních dílů
mobil: +420 775 444 081
e-mail: pavel.skurcak@domansky.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:

Prodej vozů:

Po – Pá: 8:00 – 19:00
So: 8:00 – 14:00
 Ne: ZAVŘENO

Servis a sklad:

Po – Pá: 7:00 – 19:00
So: 8:00 – 14:00

Výhody HPD Černý Most:

Přehled a rozsah služeb:

  • velký showroom s vystavenou celou modelovou řadou
  • nové značkové reprezentativní prostředí
  • nejmodernější vybavení servisu
  • komplexní prodejní i servisní služby
  • individuální přístup ke klientům
  • výhodná poloha na okraji Prahy
  • 5 min od metra
  • prodej nových vozů
  • servis vozů
  • prodej originálních náhradních dílů
  • prodej příslušenství
  • prodej ojetých a předváděcích vozů
  • výkup ojetých vozů
  • likvidace škod
  • pneuservis
  • příprava a vyřízení STK
  • finanční služby
  • pojištění vozu
  • prodloužení záruky
  • možnost platby kartou