O nás

Jsme specialisté na prodej a servis vozů Peugeot, Citroën a Hyundai.

Naše rodinná společnost Domanský s.r.o. působí na trhu více jak 20 let, jsme jeden z nejdéle fungujících dealerů značek Peugeot a Citroën, a za dobu své existence jsme si vybudovali dobré jméno a postavení. Náš profesionální tým si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Díky tomu máme mnoho spokojených klientů a stali jsme se tak největším dealerem značek Peugeot a Citroën v republice. Koupí auta u nás péče o zákazníky a jejich vozy nekončí. Péči o ně přebírají naše autorizované servisy patřící mezi nejmodernější na trhu.

V roce 2007 jsme rozšířili naše portfolio o prodej a servis značky Hyundai. Hyundai Praha Domanský Stodůlky se může chlubit prvenstvím – jedná se o první autosalon postavený podle nového konceptu značky Hyundai. V současné době je náš autosalon vzorovou vlajkovou lodí Hyundai pro celou Evropu. Disponuje velkokapacitním servisem a exkluzivním prodejním prostorem, ve kterém prezentuje vždy kompletní a nejnovější nabídku Hyundai.

Projev důvěry více jak 40.000 spokojených majitelů vozů z našich autosalonů, znamená pro náš celý tým obrovskou motivaci a veliký závazek. Neboť největším oceněním naší práce, jsou pro nás spokojení zákazníci. Každý 6tý vůz značky Peugeot, který jezdí po tuzemských silnicích je od Domanského.

 

Sázejte na kvalitu a rodinnou tradici přijďte si koupit nebo nechat opravit svůj vůz u nás.

Společnost Domanský si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat do svých provozoven, a tak se osobně můžete přesvědčit o kvalitě nabízených služeb.

Reference klientů