Čeština
O nás

Jsme specialisté na prodej a servis vozů Peugeot, DS, Hyundai, Toyota a Citroën.

Naše rodinná společnost Domanský s.r.o. působí na trhu více jak 25 let, jsme jeden z nejdéle fungujících dealerů značky Peugeot , a za dobu své existence jsme si vybudovali dobré jméno a postavení. Náš profesionální tým si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Díky tomu máme mnoho spokojených klientů a stali jsme se tak největším dealerem značek Peugeot  v republice. Koupí auta u nás péče o zákazníky a jejich vozy nekončí. Péči o ně přebírají naše autorizované servisy patřící mezi nejmodernější na trhu.

Od roku 2007 nabízí naše společnost také prodej vozů a servis značky Hyundai ve třech pobočkách. Hyundai Praha Domanský Stodůlky se může chlubit prvenstvím – jedná se o první autosalon postavený podle nového konceptu značky Hyundai. V současné době je náš autosalon vzorovou vlajkovou lodí Hyundai pro celou Evropu. Disponuje velkokapacitním servisem a exkluzivním prodejním prostorem, ve kterém prezentuje vždy kompletní a nejnovější nabídku Hyundai. Druhý autosalon Hyundai se nachází na okraji Prahy ve Zdibech. Třetí, nejnovější, salon najdete v Praze 9 nedaleko stanice metra Černý Most.

V dubnu 2018 jsme rozšířili naše portfolio o japonskou značku  Toyota. Nové prodejní centrum Toyota Domanský ve Zdibech nabízí kompletní modelovou řadu této značky, včetně kompletního servisního zázemí a dalších služeb jako třeba prodej náhradních dílů a originálního příslušenství.

V roce 2018 jsme získali od českého zastoupení skupiny PSA důvěru a stali se jediným exkluzivním dealerem značky DS Automobiles v České republice. V prosinci 2018 jsme v Praze na Černém Mostě otevřeli  DS STORE PRAHA, který nabízí autorizovaný prodej a servis této francouzské luxusní značky.

Projev důvěry více jak 55.000 spokojených majitelů vozů z našich autosalonů, znamená pro náš celý tým obrovskou motivaci a veliký závazek. Neboť největším oceněním naší práce, jsou pro nás spokojení zákazníci. Každý 6tý vůz značky Peugeot, který jezdí po tuzemských silnicích je od Domanského.

 

Sázejte na kvalitu a rodinnou tradici přijďte si koupit nebo nechat opravit svůj vůz u nás.

Společnost Domanský si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat do svých provozoven, a tak se osobně můžete přesvědčit o kvalitě nabízených služeb.

Reference klientů