DS Automobiles

Značka DS Automobiles

Francouzská automobilová značka DS se od svého založení v roce 2014 opírá o výjimečné dědictví, které představuje model DS 19, jenž se zrodil před 65 lety. Tento legendární vůz je nositelem inovací, jedinečnosti a avantgardy. Společně se sesterským modelem SM je symbolem francouzských prémiových automobilů. Dnešní modely DS v sobě stejně jako model DS z roku 1955 spojují výrazný design, špičkové technologie, komfort, výkonnost, ušlechtilé materiály a eleganci. Historie pokračuje, tato dvě písmena stále po celém světě zosobňují definici automobilového luxusu.

 

Objevte modelovou řadu vozů DS  v DS STORE PRAHA.

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k vozům, značkové 5 leté záruce, možnostech financování, značkového servisu, výhodách služby Only You či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

 

Akční nabídky

DS 3 CROSSBACK Performance Line 1.2 PureTech edice Black Bridge

cena: 630.000 Kč  s výbavou v hodnotě 70.000 Kč zdarma

Výbava: automatická převodovka EAT8, tempomat, 8xairbag, centrál dálkový, potahy kůže, bezklíčové startování, isofix, kožené čalounění, LED denní svícení, parkovací senzory zadní, tónovaná skla, ukazatel rychlostního limitu (SLIF), zadní stěrač, záruka, zatmavená zadní skla, Apple CarPlay, asistent změny jízdního pruhu, automatické přepínání dálkových světel, digitální příjem rádia (DAB), digitální přístrojový štít, dotykové ovládání palubního počítače, elektronická ruční brzda, hlasové ovládání palubního počítače, řazení pádly pod volantem, volba jízdního režimu, vyhřívaná zrcátka, hlídání jízdního pruhu, hlídání mrtvého úhlu. klimatizace, xenony, automatická dálková světla

 

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 plug-in hybrid 300 k

operativní leasing: 15.400 Kč bez DPH/měs

Využijte výhodného operativního leasingu určeného pro podnikatele s OPERATIVE LEASE by ARVAL. Uvedená měsíční splátka operativního leasingu e-LEASE poskytovaného společností ARVAL CZ, s. r. o., je bez DPH. Nabídka operativního leasingu při ceníkové ceně vozu DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE E-TENSE 300 4×4 1 206 612 Kč bez DPH a bez příplatkové výbavy. Nabídka e-LEASE je s trváním doby pronájmu na 48 měsíců, nájezdu 20 000 km/rok. Součástí měsíční splátky je služba obsahující údržbu a opravy vozidla, havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %, povinné ručení s limitem 100/100, pojištění skel bez limitu, silniční daň a poplatek za rádio. Nabídka je platná až do odvolání u všech autorizovaných prodejců DS. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Výpočet lze provést i pro jiné varianty vozů.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE full electric

operativní leasing: 12.300 Kč bez DPH/měs

Nabídka určená pouze pro podnikatele s OPERATIVE LEASE by ARVAL. Uvedená měsíční splátka operativního leasingu e-LEASE poskytovaného společností ARVAL CZ, s. r. o., je bez DPH. Nabídka operativního leasingu při ceníkové ceně vozu DS 3 CROSSBACK SO CHIC E-TENSE 136k 863 636 Kč bez DPH a bez příplatkové výbavy. Nabídka e-LEASE je s trváním doby pronájmu na 48 měsíců, nájezdu 20 000 km/rok. Součástí měsíční splátky je služba obsahující údržbu a opravy vozidla, havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %, povinné ručení s limitem 100/100, pojištění skel bez limitu, silniční daň a poplatek za rádio. Nabídka je platná až do odvolání u všech autorizovaných prodejců DS. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Výpočet lze provést i pro jiné varianty vozů.

 

Kontakt pro nezávislou nabídku: 773 777 700 nebo prodejds@domansky.cz

Modely DS

DS7 Crossback

Objevit

DS3 Crossback

Objevit

DS 4

Objevit

DS 9

Objevit
Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva

Virtuální prohlídka DS STORE PRAHA