Nový Peugeot 5008

Peugeot 5008

Vstupte do nové dimenze, která nese název SUV PEUGEOT 5008! Tento impozantní a zároveň elegantní vůz s vytříbeným designem a vyspělými technologiemi byl od počátku stvořen s jediným cílem – umocnit vaše smyslové prožitky a rozšířit vaši akceschopnost!

Již za 565.000,- Kč

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva

Proč si vybrat Peugeot 5008?

Elegantní design

Impozantní a zároveň elegantní design nového SUV Peugeot 5008 na vás zapůsobí od prvního okamžiku. Ladné křivky siluety a černá střecha Black Diamond spolu s exkluzivní přední maskou zdobenou chromovanými ploškami rafinovaně zdůrazňují velkolepost jeho tvarů.

Svoboda v novém pojetí

Ať již cestujete sami nebo ve společnosti rodiny či přátel, čekají vás na palubě sedmimístného SUV Peugeot 5008 skutečně výjimečné okamžiky. Sluneční paprsky pronikající do kabiny prosklenou panoramatickou střechou měkce osvětlují luxusní interiér vozu a odpružení i akustický komfort dosahují úrovně těch nejlepších cestovních limuzín.

Vrcholné potěšení při řízení

Usedněte do nového Peugeot i‑Cockpitu® a v prvotřídním high‑tech prostředí se oddejte svým pocitům! Digitální přístrojová deska s možností vlastního nastavení parametrů, kapacitní dotykový 8″ displej , nový kompaktní volant s integrovanými ovladači a automatická převodovka s elektricky ovládanou volbou převodových stupňů vám při řízení nového SUV 5008 zprostředkují dosud nepoznané zážitky.

Jiné pojetí prostoru

Se 3 samostatnými sedadly ve druhé a 2 sklopnými a vyjímatelnými sedadly ve třetí řadě vám nové SUV 5008 dává možnost uspořádat interiér vozu dle libosti a dopřát vašim spolucestujícím maximální pohodlí.
O vaši celkovou pohodu a příjemný dojem z jízdy pečuje systém Peugeot i‑Cockpit® Amplify , díky němuž si můžete ve voze vytvořit atmosféru, která odpovídá vašemu pocitovému rozpoložení, a doprovodit ji vysoce kvalitním zvukem Hi‑fi systému značky Focal®