Čeština
Peugeot 2008

Nový Peugeot 2008 a                      e-2008

ODVÁŽNÉ A DOKONALE OVLADATELNÉ SUV

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 s elegancí sobě vlastní mění zažité stereotypy týkající se vozů SUV. Inovovaná charakteristická přední a zadní světla, nová kola z lehkých slitin a moderní široká maska chladiče pro robustnější vzhled.

K dispozici s benzínovým, naftovým i plně elektrickým motorem.

NYNÍ OPERATIVNÍ LEASING ZA 6.990 KČ MĚSÍČNĚ

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva

Proč si vybrat Peugeot 2008?

Z hlediska rozměrů jde o opravdové SUV, současně vyniká svým výrazně elegantním vzhledem. Technologicky vyspělý vůz je vybaven novou generací interiéru Peugeot i-Cockpit® 3D a disponuje asistenčními systémy řízení využívající nejlepší know-how značky Peugeot. Díky komplexní nabídce pohonů je nový Peugeot 2008 k dispozici se třemi typy motorů: elektrickým, benzínovým a naftovým, přičemž všechny přinášejí mimořádně stimulující pocity za volantem.