Čeština
Peugeot 308 SW

Peugeot 308 SW

Neuvěřitelná přitažlivost nového vozu PEUGEOT 308, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky, okouzlí osobitým charakterem a dynamikou.

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva

Proč si vybrat nový Peugeot 308 SW?

Osudová přitažlivost

Přirozená elegance a prvotřídní zpracování nového vozu PEUGEOT 308 každému okamžitě učaruje. Jedná se o první model, který je označen novým znakem PEUGEOT evokujícím nadčasovou identitu kombinující historii s velmi moderním přístupem. Nové logo se hrdě vyjímá uprostřed masky chladiče. Na kapotě se nachází výrazný nápis 308 a zpracování přídě odráží nový trend značky.

Pro vaše smysly

Nový PEUGEOT i-Cockpit® je ergonomicky řešené místo řidiče nabízející intuitivní a snadný přístup k velkému množství praktických funkcí, které zpříjemní čas strávený na cestách. Nový kompaktní vyhřívaný volant je vybaven řadou praktických ovladačů, mimo jiné pro rádio, média, telefon či asistenční systémy řízení. Modernizovaný digitální přístrojový štíti nebo digitální 3D holografickýi přístrojový štít. Pro maximální cestovní komfort je PEUGEOT i-Cockpit® velmi dobře přizpůsobený  spolucestujícím. Nový intuitivní, plně konfigurovatelný dotykový displej s více oknyi a nové virtuální ovladače i-toggles. Inovovaná středová konzole s praktickými úložnými prostory.

Na míru vašim potřebám

Nová 308 nabízí volbu mezi plug-in hybridním pohonem či spalovacími benzinovými nebo naftovými motory.

Plug-in hybridní motory

Objevte nové zážitky z jízdy díky plug-in hybridním motorům, kterými je nový PEUGEOT 308 vybaven. HYBRID 225 e-EAT8 kombinuje:

  • Motor 6 PureTech 180 k (132 kW)i
  • Elektromotor 81 kW
  • Automatickou 8stupňovou převodovku e-EAT8

Motory PureTech & BlueHDi

Nový PEUGEOT 308 je vybaven motory poslední generace Euro 6i se systémem Stop&Start.

  • 1.2 PureTech 110 S&S MAN6,
  • 1.2 PureTech 130 S&S MAN6,
  • 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
  • 1.5 BlueHdi 130 S&S MAN6,
  • 1.5 BlueHdi 130 S&S EAT8i