Čeština
Plně elektrické vozy Peugeot

Peugeot e-2008

Kompaktní a multifunkční SUV Peugeot e-2008 se vyznačuje atraktivním vzhledem a nabízí ještě příjemnější zážitky z jízdy.

Peugeot e-208

Městský vůz PEUGEOT e-208 vybavený elektromotorem je překvapivě hbitý, řidiči nabízí stimulující jízdní zážitky a otevírá mu nové možnosti mobility.

Peugeot e-Rifter

PEUGEOT e-RIFTER na první pohled upoutá svým robustním a osobitým vzhledem. Jeho moderní, technologicky vyspělý interiér s promyšlenou variabilitou uspořádání a velkorysou prostorností je příslibem nevšedních zážitků.

Peugeot e-Traveller

VELKOPROSTOROVÝ VŮZ S ELEKTRICKÝM MOTOREM

Peugeot e-Expert

Užitkový vůz PEUGEOT Expert má celou řadu předností, které usnadní vaše každodenní pracovní povinnosti a splní veškeré profesní potřeby.Ve jménu sloganu společnosti PEUGEOT Power of choice  umožňuje tento praktický užitkový vůz volbu mezi spalovacím motorem a elektromotorem s dojezdem až 330 km .

Peugeot e-Partner

Nejnovější generace vozu PEUGEOT Partner čerpá z více než 20leté historie a staví na kvalitním zpracování, které ho řadí k nejžádanějším vozům ve své třídě. V segmentu lehkých užitkových vozů nabízí dosud nevídaný komfort a pohodlí s kabinou PEUGEOT i-Cockpit®.

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva