Čeština
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer

Objevte nový Peugeot Boxer, odolný a úsporný vůz, navržený v různých verzích speciálně pro vaši profesi. Díky inovované přídi s novým logem a světelným podpisem, typické robustnosti, optimalizované aerodynamice a přepracovanému interiéru vyhovuje nový BOXER beze zbytku veškerým požadavkům vaší profese s elegancí sobě vlastní. Vzhledem k širokému rozpětí maximální technicky přípustné hmotnosti vyhoví nový Peugeot Boxer požadavkům všech vašich podnikatelských aktivit. Jistě oceníte jednoduché ovládání a účinné prvky na podporu řízení, stejně jako nový design přední části vozu, který spojuje moderní trendy se spolehlivou robustností.

Ve spolupráci s dlouholetými partnery nabízíme kompletní škálu přestavěných vozů. Modelová řada Boxer nabízí až 8 typů karoserií pro jakékoli využití a každou profesi. Pro přepravu zboží jsou určeny furgony s plechovou, prosklenou nebo částečně prosklenou kabinou a šasi s kabinou či dvojkabinou. Valníky lze použít jako základ pro přestavbu.

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva