Čeština
Peugeot Partner

Peugeot Partner a e-Partner

Užitkový vůz PARTNER byl navržen pro usnadnění každodenních aktivit. Díky svým kompaktním rozměrům je dobře ovladatelný a snadno se s ním parkuje, přesto však disponuje velkým užitečným zatížením. Nespornou výhodou je tichý a ekologický provoz i elegance a osobitost, rovněž také neomezený vjezd do přibývajících nízkoemisních zón. Každá profese má svá specifika, a proto je PEUGEOT Partner k dispozici v různých verzích a úrovních výbavy. 

Máte konkrétní požadavek? Váš vůz přestavíme a vybavíme na míru. Aby nový Peugeot Partner vyhověl potřebám všech profesionálních uživatelů, je k dispozici v různých variantách: furgon / polocombi, 2místné / 3místné provedení, L1 (standardní)/ L2 (prodloužená) délka a standardní (650 kg) / zvýšená (1000 kg) nosnost. Na výběr máte z benzínových, dieslových nebo plně elektrických motorů.

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva