Čeština
Plug-in hybridní vozy Peugeot

Peugeot 3008 Plug-in hybrid

SUV PEUGEOT 3008 s Plug-in hybridním pohonem. Obě nabízené verze – HYBRID4i (pohon 4 kol, výkon 300 k) a HYBRIDi (pohon 2 kol, výkon 225 k) – nabízejí celou řadu výhod a zcela nové zážitky z jízdy.

Peugeot 508 Plug-in hybrid

Luxusní fastback PEUGEOT 508 s Plug-in hybridním pohonem. V elektrickém režimu vám tento nový vůz nabídne řadu výhod a jedinečné zážitky z jízdy

Peugeot 308 Plug-in hybrid

Neuvěřitelná přitažlivost nového vozu PEUGEOT 308, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky, okouzlí osobitým charakterem a dynamikou.Pro co nejintenzivnější zážitky z jízdy přináší Peugeot i-Cockpit® inovativní technologie nejnovější generace, které zajistí ještě větší radost z řízení. A pro nesrovnatelný komfort cestování kombinující maximální efektivitu s co nejlepším výkonem poznejte význam sloganu Power of Choice   a rozhodněte se pro benzinový či dieselový motor nebo plug-in hybridní pohon s dojezdem v plně elektrickém režimu až 60 km .

Peugeot 508 SW Plug-in hybrid

Luxusní kombi PEUGEOT 508 SW s Plug-in hybridním pohonem. V elektrickém režimu vám tento nový vůz nabídne řadu výhod a jedinečné zážitky z jízdy. 

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva