Čeština
ViaGo Scooters

Stylové elektro motorky a skútry ViaGo

První usednutí na motorku si budete pamatovat navždy. Ten pocit svobody, vzrušení a nezávislosti se vám vryje přímo pod kůži. Elektro motorky nabízejí to samé, navíc s příslibem čistšího světa. Udržitelnější způsoby dopravy tak získávají na popularitě.  Nejenže jsou šetrnější k životnímu prostředí, ale nabízejí také jedinečný zážitek z jízdy. Jsou ideální na zkrácení cesty do práce, školy nebo třeba na nákupy. V nabídce máme i modely, na které nepotřebujete řidičský průkaz.

Doprava zdarma

Ceníme si každého zákazníka, který se rozhodne vyrazit s námi na cesty. Proto vám nabízíme buď osobní odběr v naší prodejně Profimodel Domanský, Českobrodská 566, Praha 9-Kyje nebo dopravu po celé ČR zajistíme my, a to zcela zdarma. Vy nám jen sdělíte adresu, na kterou motorku máme dovézt a můžete začít plánovat svoje nové cesty a zážitky. Na váš nový přírůstek do rodiny se můžete těšit již do 5-7 dnů pracovních dní od odeslání objednávky.

Sestavená, otestovaná a plně nabitá!

Vaši novou motorku vám navíc dovezeme kompletně sestavenou, otestovanou. Vy tak ušetříte spoustu času složitým sestavováním a díky nabité baterii budete moct okamžitě vyrazit na svou první jízdu. Náš tým navíc novou elektrickou motorku předem otestuje a vy tak máte jistotu, že vše bude fungovat, jak má.

Pořiďte si elektromotorku u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k dostupným modelům, servisu, pojištění a odpovíme na jakékoli vaše otázky.

ViaGo TOKIO

34.990 Kč

Bez nutnosti řidičského průkazu a registrace SPZ. Elektrický skútr Tokio zaujme svým futuristickým elegantním designem a digitální přístrojovou deskou. Maximální rychlost je 25 km/h . Dojezd je vynikajících až 70 km na jedno nabití.

ViaGo RIGA

37.990 Kč

Bez nutnosti řidičského průkazu. Elektrický skútr Riga je jako dělaný na míru pro jízdu jak do města, tak vesnici. Dojezd až 100 km umožňuje i delší cesty. Vyznačuje se čistými designovými liniemi, kterým dominuje přední kulaté světlo.

ViaGO SOUL

44.990 Kč

ViaGo Soul je elektrický skútr, který vyniká svým moderním, až futuristickým designem. Má bezklíčové ovládání s alarmem a digitální přístrojovou desku. Maximální rychlost je 45 km/h . Díky odnímatelné lithiové baterii poskytuje dojezd až 70 km na jedno nabití.

ViaGo FALCON

44.990 Kč

Ideální volba pro pojížďky nejenom ve městě a i pro lidi, kteří jsou indisponování sníženým pohybem. Její baterii dobijete už za 6 hodin. Díky výkonnému motoru je možné s tímto modelem dosáhnout rychlosti až 45 km/h. Na jedno nabití je možný dojezd až 50 Km.

ViaGo EAGLE

44.990 Kč

Eagle je revoluční elektrická motorka z kategorie chopper. To znamená, že v sobě kombinuje dominantní design, sílu a nulové emise. Její baterii dobijete už za 6 hodin. Díky motoru o výkonu 2 000W QS dokáže tento model dosáhnout rychlosti až 45 km/h a na jedno nabití dojet až 50 km.

ViaGo VENICE

49.990 Kč

akční cena 44.990 Kč

ViaGo Venice se svým velmi elegantním a moderním vzhledem i parametry přibližuje skútrům s klasickým spalovacím motorem, ale představuje dopravu bez emisí. U 40Ah baterie je odhadovaný dojezd až 100 km, takže motorka je ideální i pro cesty na středně dlouhé vzdálenosti. Nyní s úložným boxem ZDARMA.

ViaGO BOLOGNA

54.990 Kč

akční cena 49.990 Kč

Elektrický skútr Bologna s retro designem evokujícím Itálii je ikonou své kategorie. Stará klasika v moderním ekologickém kabátku nabízí dojezd až 50 km a maximální rychlost 45 km/h. Nyní s úložným boxem ZDARMA.

ViaGo BERLIN

74.990 Kč

Berlin je vhodná pro mladé, začínající řidiče nebo pro osoby se sníženou mobilitou. A to hlavně díky její unikátní výkyvné konstrukci přední nápravy, která ji dodává perfektní stabilitu na cestách, ale také velmi zjednoduší veškerou manipulaci s motorkou.  Dále vyniká také svým futuristickým designem, který se značně liší od všech ostatních modelů.

ViaGo BOLOGNA

79.990 Kč

Elektrický skútr Bologna Deluxe s retro designem evokujícím Itálii je ikonou své kategorie s chromovanými doplňky. Vybavená je předním a zadním nosičem, předním sklem, plachtou proti dešti, bílo-černou verzi pneu a GPS. Stará klasika v moderním ekologickém kabátku nabízí fantastický dojezd až 100 km a maximální rychlost až 85 km/h. 

ViaGo DAILY

79.990 Kč

Náš nejmodernější elektrický skútr Daily je skvělým řešením pro všechny doručovací služby. Díky němu půjdete naproti nízkým nákladům i ekologickým trendům dnešní doby. U modelů s 2 bateriemi je možný dojezd na jedno nabití až 140 km!

ViaGO LIMA

84.990 Kč

Výkonná a stylová. Taková je elektrická motorka ViaGo Lima, která má díky lithiové 50Ah baterii dojezd až 110 km a maximální rychlost 85 km/h. Ideální do města i mimo něj.

ViaGo ROMA

89.990 Kč

Elektrický skútr Roma představuje dokonalou kombinaci klasického designu a moderních prvků. Je ideální pro náročnější uživatele, kteří ocení dojezd 100 km a maximální rychlost 85 km/h. To vše doplněné o rychlé nabíjení.

ViaGo PORTE

99.990 Kč

Díky výkonnému motoru 4000 W a elegantnímu designu je ViaGo Porto ideální volbou pro každého, kdo hledá dynamickou, efektivní a stylovou formu dopravy. Led osvětlení, maximální rychlost až 85 km/h, dojezd 100-120 km a nabíjení pouze 4 hodiny.

ViaGo GRANADA CL.

129.990 Kč

ViaGO MODENA

149.990 Kč

ViaGo Modena je elektrická motorka, která vyniká svým výkonným 7000W motorem a dojezdem až 280 km. Je tak ideální na delší cesty. Dosahuje maximální rychlosti 115 km/h.

ViaGo GRANADA LUX.

149.990 Kč
Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva

Proč si pořídit elektro motorku?

První usednutí na motorku si budete pamatovat navždy. Ten pocit svobody, vzrušení a nezávislosti se vám vryje přímo pod kůži. Elektro motorky nabízejí to samé, navíc s příslibem čistšího světa. Udržitelnější způsoby dopravy tak získávají na popularitě.  Nejenže jsou šetrnější k životnímu prostředí, ale nabízejí také jedinečný zážitek z jízdy. Jsou ideální na zkrácení cesty do práce, školy nebo třeba na nákupy.

Náklady a úspory

Náklady na elektřinu pro nabíjení jsou výrazně nižší než ceny benzínu, a elektromotorky vyžadují méně údržby díky jednodušší konstrukci bez složitých motorů se spalováním.

Ekologický dopad

Elektro motorky jsou jedním z klíčů k zelenější budoucnosti. Na rozdíl od tradičních motorek na benzin produkují nulové přímé emise, což znamená méně znečištění ve městech a čistší vzduch. S rostoucím počtem nabíjecích stanic a vývojem v oblasti udržitelné výroby energie je jejich ekologický dopad stále menší.

Výkon a zážitek z jízdy

Elektro motorky nabízejí působivé zrychlení, což přispívá ke vzrušení ze samotné jízdy. Absence hluku z motoru a s ním spojených vibrací znamená, že si můžete plně vychutnat cestu, aniž byste rušili okolí.

Technologický vývoj a inovace

Současný vývoj v oblasti elektro motorek je úžasný. Pokročilé baterie umožňují delší dojezd, zatímco funkce jako regenerativní brzdění zvyšují jejich efektivitu. Mnohé modely jsou také vybaveny moderními technologiemi, jako jsou dotykové displeje, GPS sledování a integrace se smartphony.