Dovolte nám představit novou limitovanou edici vozů DS, která byla inspirována cestami a příběhy francouzského humanisty, vypravěče, letce, vědce, umělce Antoina de Saint-Exupéryho, autora slavné knihy Malý princ. Odkazy na jeho díla kolekce Saint Exupéry představuje práci týmů designerského studia DS DESIGN STUDIO PARIS. Kolekce Antoine de Saint Exupéry, která je k dispozici u modelů DS 3, DS 4 a DS 7, představuje exkluzivní společný podpis úzce spojený s příběhem tohoto dobrodruha. Vzdává mu tak hold u příležitosti 80. výročí jeho úmrtí.

Karoserie této limitované kolekce je opatřena elegantními štítky na předních dveřích a středovými kryty v barvě Vol de Nuit (Noční let) a vozy jsou vybaveny 18palcovými koly NICE. V nabídce jsou k dispozici se všemi typy motorů: 100% elektrickým, plug-in hybridním, hybridním, benzínovým a naftovým.

Více informací o limitované edici Saint Exupéry naleznete ZDE

Kontaktujte nás

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k uvedené nabídce. Stačí vyplnit níže uvedený formulář, napište nám na prodejds@domansky.cz či volejte na 773 777 700.

 

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva