Čeština
Peugeot 3008

Nový Peugeot 3008

Nový PEUGEOT 3008 přichází s elegantní siluetou SUV fastback a s kompletně přepracovaným místem řidiče, které nazýváme Panoramatický PEUGEOT i-Cockpit®. Nová 3008, bude dostupná ve 100% elektrické verzi s dojezdem 525 až 700 km a brzy bude k dispozici i s plug-in hybridním pohonem, vás ohromí nevídaným výkonem.

Ceník ke stažení zde Nové vozy ihned k odběru

Objevte nový Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, značkové 5 leté záruce, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Nový vůz je možné financovat operativním leasingem, spotřebitelským úvěrem nebo v hotovosti. Váš stávající vůz jakékoli značky rádi odkoupíme na protiúčet. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Pobočka

Vaše zpráva

Proč si vybrat Peugeot 3008?

 

Allure

Nový PEUGEOT 3008 je dokonalým zosobněním nové éry elektromobility. Svým tvarem SUV fastback, novou high-tech přídí s ultratenkými světlomety PEUGEOT PIXEL L . K dispozici u verze GT.  a dynamicky řešenou zádí osazenou spoilerem ztělesňuje přeměnu značky PEUGEOT.

 

Ukažte svůj styl

Ze šesti prémiových barev karoserie si můžete zvolit tu, která nejvíce odpovídá vašemu stylu.

Emoce

Velkolepě pojatý panoramatický PEUGEOT i-Cockpit® ve spojení s asistenčními systémy řízení nejnovější generace zprostředkuje nebývalé zážitky z jízdy.

 Výjimečnost
Vynikající elektrický výkon, konektivní služby zaměřené na elektromobilitu, šetrný přístup k životnímu prostředí…
Nová 3008 vás okouzlí na první pohled.