Peugeot Scooters – do 50 ccm

Kisbee 50

Kisbee je elegantní mrštný městský skútr s úsporným 4T vzduchem chlazeným motorem a vyvažuje místo mezi modely V-Clic a Vivacity. Kompaktní skútr Kisbee si vysluhuje velmi pozitivní reference, které sklízí především za velmi zdařilý design a nadprůměrnou ovladatelnost. Na dvanáctipalcových litých kolech pohodlně zvládnete veškeré silniční nástrahy, citlivě dávkovatelné brzdy Vás udrží v bezpečí.

Kisbee je elegantní a velmi oblíbený také u něžné části naší populace. Peugeot Kisbee není ani příliš velký, ani malý, prostě „akorát“.  Jako doplňkovou výbavu je možné objednat větrný štít, nosič a zavazadlový box.

 

 Objem 49,5 ccm
 Motor 4T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 2,7/8000
 Cena 37.900,-

Speedfight 4

Peugeot Speedfight4 je novinkou pro letošní rok. Již více než 15 let zaujímá Speedfight jednu z předních pozic na poli „sportovních” skútrů o obsahu 50ccm. Nyní ještě více agresivní kapotáž předem určuje tento model klientele mající snahu se odlišit a upoutat na sebe pozornost. Ostré rysy modelu Speedfigth 4 vzbuzují ještě více dominantní charakter. Motor o výkonu 3.6 kW (chlazení vzduchem) 4.0 kW (chlazení kapalinou) v kombinaci s nízkoprofilovými 13″ pneumatikami, hmotností do 100 kg a brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce. Dojem dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska a sportovní koncovka výfuku. Speedfight 4 je uveden i v několika limitovaných edicích. Speedfight 4 je vybaven 12V zásuvkou, na přání můžete dokoupit větrný štít, nosič a zavazadlový box.

 

 Objem 49,9 ccm
 Motor 2T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 3.6/4.0
  Cena 59.900,- (Air)
64.900,- (Liquid)- na dotaz

Streetzone

Streetzone je elegantní mrštný městský skútr s úsporným 2T vzduchem chlazeným motorem. Kompaktní skútr Streetzone si vysluhuje velmi pozitivní reference, které sklízí především za velmi zdařilý design a nadprůměrnou ovladatelnost. Na desetipalcových kolech s vyšším profilovým číslem a offroadovými pneumatikami pohodlně zvládnete veškeré silniční i mimo silniční nástrahy. Streetzone je nástupcem velmi oblíbeného tereního modelu Trekker. Rovná podlaha umožňuje ovládat Streetzone v přirozené pozici a stále Vám zbude místo na tašku, kterou zavěsíte na háček před koleny. Úložný prostor pod sedlem pojme integrální přilbu. Atraktivní barevné provedení a kvalitní zpracování jen umocní Váš zážitek z nového modelu Streetzone . Jízda ve městě pro vás bude doslova radostí a na každou další jízdu nebo výlet se budete pokaždé těšit. Jako doplňkovou výbavu je možné objednat větrný štít, nosič a zavazadlový box.

 

 Objem 49,5 ccm
 Motor 2T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 3 kW
  Cena 44.900,- (10″)
44.900,- (12″)

Objevte skútry Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k jednotlivým modelům, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva