Peugeot Scooters – do 50 ccm

Kisbee 50/50 RS

Kisbee je elegantní mrštný městský skútr s úsporným 4T vzduchem chlazeným motorem a vyvažuje místo mezi modely V-Clic a Vivacity. Kompaktní skútr Kisbee si vysluhuje velmi pozitivní reference, které sklízí především za velmi zdařilý design a nadprůměrnou ovladatelnost. Na dvanáctipalcových litých kolech pohodlně zvládnete veškeré silniční nástrahy, citlivě dávkovatelné brzdy Vás udrží v bezpečí.

Kisbee je elegantní a velmi oblíbený také u něžné části naší populace. Peugeot Kisbee není ani příliš velký, ani malý, prostě „akorát“.  Jako doplňkovou výbavu je možné objednat větrný štít, nosič a zavazadlový box.

 

 Objem 49,5 ccm
 Motor 4T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 2,7/8000
 Cena 37.900,-
38.900,- (RS)

New Vivacity 50

Peugeot Vivacity je moderní kompaktní skútr, vhodný především pro městský provoz. Velmi povedený design doplňuje vtipně umístěná přihrádka pod předním světlometem, čímž se tento skútr stává jediným na trhu, který má dva úložné prostory. Peugeot Vivacity je typický francouzsky komfortně laděný skútr s potřebnými minimálními ovládacími sílami na řízení i manipulaci při parkování. Proto je vhodný i pro ženy. Vivacity je “stavěná” do města a tomuto účelu je přizpůsoben i podvozek, který dokáže spolykat spoustu nerovností. Vhodně nastavené brzdy si s 95 kg skútrem hravě poradí. Pro pohon byl zvolen 2T vzduchem chlazený motor s výkonem 4,1 k, který umožňuje velmi svižné cestování i ve dvou cestujících.

 

 Objem 49 ccm
 Motor horizontální 2T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 3.2/7 000
 Cena 44.900,-

Speedfight 4

Peugeot Speedfight4 je novinkou pro letošní rok. Již více než 15 let zaujímá Speedfight jednu z předních pozic na poli „sportovních” skútrů o obsahu 50ccm. Nyní ještě více agresivní kapotáž předem určuje tento model klientele mající snahu se odlišit a upoutat na sebe pozornost. Ostré rysy modelu Speedfigth 4 vzbuzují ještě více dominantní charakter. Motor o výkonu 3.6 kW (chlazení vzduchem) 4.0 kW (chlazení kapalinou) v kombinaci s nízkoprofilovými 13″ pneumatikami, hmotností do 100 kg a brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce. Dojem dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska a sportovní koncovka výfuku. Speedfight 4 je uveden i v několika limitovaných edicích. Speedfight 4 je vybaven 12V zásuvkou, na přání můžete dokoupit větrný štít, nosič a zavazadlový box.

 

 Objem 49,9 ccm
 Motor 2T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 3.6/4.0
  Cena 59.900,- (Air)
64.900,- (Liquid)

Streetzone

Streetzone je elegantní mrštný městský skútr s úsporným 2T vzduchem chlazeným motorem. Kompaktní skútr Streetzone si vysluhuje velmi pozitivní reference, které sklízí především za velmi zdařilý design a nadprůměrnou ovladatelnost. Na desetipalcových kolech s vyšším profilovým číslem a offroadovými pneumatikami pohodlně zvládnete veškeré silniční i mimo silniční nástrahy. Streetzone je nástupcem velmi oblíbeného tereního modelu Trekker. Rovná podlaha umožňuje ovládat Streetzone v přirozené pozici a stále Vám zbude místo na tašku, kterou zavěsíte na háček před koleny. Úložný prostor pod sedlem pojme integrální přilbu. Atraktivní barevné provedení a kvalitní zpracování jen umocní Váš zážitek z nového modelu Streetzone . Jízda ve městě pro vás bude doslova radostí a na každou další jízdu nebo výlet se budete pokaždé těšit. Jako doplňkovou výbavu je možné objednat větrný štít, nosič a zavazadlový box.

 

 Objem 49,5 ccm
 Motor 2T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 3 kW
  Cena 44.900,- (10″)
44.900,- (12″)

Tweet 50

Vytříbený neo-retro design, podtržený nostalgickými chromovanými prvky, tvoří atraktivní kabát pro nový skútr Tweet. Kompaktní rozměry a 16″ kola nabízí výhody snadno ovladatelného skútru. Pohodlí při cestování zaručuje prostorné dvoumístné sedadlo, rovná podlaha a komfortně dimenzovaný
podvozek. Uložný prostor pod sedadlem, uzamykatelná schránka před spolujezdcem a závěs na tašku je praktickou stránkou jízdy na skútru. Model Tweet si můžete dopřát v provedení 50 ccm a 125 ccm za velice příznivou cenu. S modelem Tweet je snadné žít par excellence! Skútr Tweet je možné na přání vybavit vetrným štítem, nosičem a zavazadlovým boxem.

 

 Objem 49 ccm
 Motor horizontální 4T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 3.0/7 000
  Cena 49.900,-

Vogue

Peugeot Vogue je stálice ve výrobním programu Peugeot. Díky své hmotnosti 50 kg a 16″ litým kolům je velmi oblíbený pro cesty na kratší vzdálenosti po zpevněném i nezpevněném povrchu. Uplatnění nachází  hlavně mezi aktivními uživateli. Proporce mopedu nabízejí výborné jízdní vlastnosti a ovladatelnost, adekvátně dimenzované bubnové brzdy garantují vždy bezpečné zastavení a klíčovým argumentem pro tento model je snadná manipulace.

2T motor (2,7 k) přenáší výkon přes variátor a start probíhá za pomocí šlapadel, což je u nás velmi známý systém. Moped Vogue má velké ambice i vlastní individualitu, litá kola a 3 barevná provedení v klasickém designu. K mopedu je možné doobjednat úložný košík.

 

 Objem 49 ccm
 Motor 2T jednoválec
 Výkon kw/ot.min 2.0/6 000
  Cena 27.900,-

Objevte skútry Peugeot u Domanský.cz

Rádi Vám nezávazně poskytneme jakékoli informace k jednotlivým modelům, možnostech financování na míru vaší peněžence, značkového servisu, výhodách klubu Domanský.cz či nabídneme termín testovací jízdy. Domanský.cz, to je vždycky něco navíc.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Vaše zpráva